Streetview Egbertdonk 11 Roosendaal

Egbertdonk 11, 4707 VN Roosendaal

290 m² Bouwjaar 1974

Egbertdonk 11 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m² en een perceel van 786 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
290 m²
Perceeloppervlakte
786 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Egbertdonk 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2340 Inwoners
905 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
915 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Langdonk-Oost
61% Koopwoningen
3.970 Inwoners per km²

Locatie van Egbertdonk 11

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Egbertdonk 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Egbertdonk 11?

De gemiddelde woningwaarde in Langdonk-Oost is €279.000. Dat komt neer op circa €962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egbertdonk 11 zich tot de wijk Langdonk-Oost?

Egbertdonk 11 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Langdonk-Oost. De buurt telt 915 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egbertdonk 11?

Egbertdonk 11 is een woonhuis in Langdonk-Oost, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Egbertdonk 11 vergeleken met de buurt?

Egbertdonk 11 heeft 290 m² woonoppervlakte. Het perceel is 786 m². In Langdonk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Langdonk-Oost?

De wijk Langdonk-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langdonk-Oost?

Vanuit Egbertdonk 11 in Langdonk-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langdonk-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Egbertdonk 11: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Langdonk-Oost?

Recreatie nabij Langdonk-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (2.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Egbertdonk 11?