Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 702 m²
Florisdonk 12 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 702 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Florisdonk 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Langdonk-Oost is €279.000. Dat komt neer op circa €1.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFlorisdonk 12 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Langdonk-Oost. De buurt telt 915 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.970 inwoners per km².
Florisdonk 12 is een woonhuis in Langdonk-Oost, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Florisdonk 12 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 702 m². In Langdonk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Langdonk-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Florisdonk 12 in Langdonk-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Florisdonk 12: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Langdonk-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (2.2 km).
Een woningrapport voor Florisdonk 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Langdonk-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.