Streetview Frisodonk 5 Roosendaal

Frisodonk 5, 4707 VG Roosendaal

162 m² Bouwjaar 1995

Frisodonk 5 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 780 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
780 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Frisodonk 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2340 Inwoners
905 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
915 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Langdonk-Oost
61% Koopwoningen
3.970 Inwoners per km²

Locatie van Frisodonk 5

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Frisodonk 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Frisodonk 5?

De prijsindicatie voor Frisodonk 5 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Langdonk-Oost is €279.000. Dat komt neer op circa €1.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frisodonk 5 zich tot de wijk Langdonk-Oost?

Frisodonk 5 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Langdonk-Oost. De buurt telt 915 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frisodonk 5?

Frisodonk 5 is een woonhuis in Langdonk-Oost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Frisodonk 5 vergeleken met de buurt?

Frisodonk 5 heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 780 m². In Langdonk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Langdonk-Oost?

De wijk Langdonk-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langdonk-Oost?

Vanuit Frisodonk 5 in Langdonk-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langdonk-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Frisodonk 5: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Langdonk-Oost?

Recreatie nabij Langdonk-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (2.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Frisodonk 5?

De prijsindicatie ligt rond €450.000 tot €550.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Langdonk-Oost is €279.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.