Portiekflat Lodewijkdonk 33 Roosendaal

Lodewijkdonk 33, 4707 TC Roosendaal

52 m² Bouwjaar 1979 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Lodewijkdonk 33 is een portiekflat in Roosendaal, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
148 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lodewijkdonk 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lodewijkdonk 33

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1795 Inwoners
750 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
734 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Langdonk-West
64% Koopwoningen
4.720 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lodewijkdonk 33

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Lodewijkdonk 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Lodewijkdonk 33?

De prijsindicatie voor Lodewijkdonk 33 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Langdonk-West is €259.000. Dat komt neer op circa €4.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lodewijkdonk 33 zich tot de wijk Langdonk-West?

Lodewijkdonk 33 is een portiekflat van 52 m² in de wijk Langdonk-West. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lodewijkdonk 33?

Lodewijkdonk 33 is een portiekflat in Langdonk-West, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lodewijkdonk 33 vergeleken met de buurt?

Lodewijkdonk 33 heeft 52 m² woonoppervlakte en 148 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Langdonk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lodewijkdonk 33 en wat betekent dat?

Lodewijkdonk 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-01-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lodewijkdonk 33?

Lodewijkdonk 33 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Langdonk-West?

De wijk Langdonk-West in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langdonk-West?

Vanuit Lodewijkdonk 33 in Langdonk-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.