Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 404 m²
- Inhoud
- 560 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Pootlaan 16 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 404 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pootlaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Pootlaan 16 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Kroeven-Zuidwest is €242.000. Dat komt neer op circa €1.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPootlaan 16 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Kroeven-Zuidwest. De buurt telt 865 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.939 inwoners per km².
Pootlaan 16 is een woonhuis in Kroeven-Zuidwest, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pootlaan 16 heeft 145 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 404 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kroeven-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pootlaan 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-07-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Pootlaan 16 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Kroeven-Zuidwest in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Pootlaan 16 in Kroeven-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pootlaan 16: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.1 km.