Streetview Kroevenlaan 20 Roosendaal

Kroevenlaan 20, 4707 BK Roosendaal

149 m² Bouwjaar 1969 Label B

Kroevenlaan 20 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en een perceel van 267 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
267 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kroevenlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kroevenlaan 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1040 Inwoners
465 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
526 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Kroeven-Noordwest
60% Koopwoningen
4.359 Inwoners per km²

Locatie van Kroevenlaan 20

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Kroevenlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Kroevenlaan 20?

De gemiddelde woningwaarde in Kroeven-Noordwest is €295.000. Dat komt neer op circa €1.980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kroevenlaan 20 zich tot de wijk Kroeven-Noordwest?

Kroevenlaan 20 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Kroeven-Noordwest. De buurt telt 526 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.359 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kroevenlaan 20?

Kroevenlaan 20 is een woonhuis in Kroeven-Noordwest, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kroevenlaan 20 vergeleken met de buurt?

Kroevenlaan 20 heeft 149 m² woonoppervlakte. Het perceel is 267 m². In Kroeven-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kroevenlaan 20 en wat betekent dat?

Kroevenlaan 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kroeven-Noordwest?

De wijk Kroeven-Noordwest in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kroeven-Noordwest?

Vanuit Kroevenlaan 20 in Kroeven-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kroeven-Noordwest?