Streetview Aldendriellaan 14 Roosendaal

Aldendriellaan 14, 4706 VA Roosendaal

168 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Aldendriellaan 14 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 600 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €709.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
600 m²
Inhoud
690 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Aldendriellaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aldendriellaan 14

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1050 Inwoners
350 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
342 Woningvoorraad
€709.000 Gem. woningwaarde Landerije
100% Koopwoningen
2.622 Inwoners per km²

Locatie van Aldendriellaan 14

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Aldendriellaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Aldendriellaan 14?

De gemiddelde woningwaarde in Landerije is €709.000. Dat komt neer op circa €4.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aldendriellaan 14 zich tot de wijk Landerije?

Aldendriellaan 14 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Landerije. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aldendriellaan 14?

Aldendriellaan 14 is een woonhuis in Landerije, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Aldendriellaan 14 vergeleken met de buurt?

Aldendriellaan 14 heeft 168 m² woonoppervlakte en 690 m³ inhoud. Het perceel is 600 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Landerije ligt de gemiddelde woningwaarde op €709.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aldendriellaan 14 en wat betekent dat?

Aldendriellaan 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-04-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aldendriellaan 14?

Aldendriellaan 14 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Landerije?

De wijk Landerije in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €709.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landerije?

Vanuit Aldendriellaan 14 in Landerije bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.