Vrijstaande woning De Nieuwenberg 15 Roosendaal

De Nieuwenberg 15, 4705 AL Roosendaal

327 m² Bouwjaar 1870 6 kamers 4 slaapkamers Label G

De Nieuwenberg 15 is een vrijstaande woning in Roosendaal, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 327 m², een perceel van 7052 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1870
Woonoppervlakte
327 m²
Perceeloppervlakte
7052 m²
Inhoud
2778 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€665.000 tot €765.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
outside_built_up_area, rural

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor De Nieuwenberg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Nieuwenberg 15

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
3.36
CO₂-emissie
8993.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

270 Inwoners
115 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
113 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Nieuwenberg
90% Koopwoningen
128 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Nieuwenberg 15

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over De Nieuwenberg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van De Nieuwenberg 15?

De prijsindicatie voor De Nieuwenberg 15 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwenberg is €382.000. Dat komt neer op circa €1.168 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Nieuwenberg 15 zich tot de wijk Nieuwenberg?

De Nieuwenberg 15 is een vrijstaande woning van 327 m² in de wijk Nieuwenberg. De buurt telt 113 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Nieuwenberg 15?

De Nieuwenberg 15 is een vrijstaande woning in Nieuwenberg, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Nieuwenberg 15 vergeleken met de buurt?

De Nieuwenberg 15 heeft 327 m² woonoppervlakte en 2778 m³ inhoud. Het perceel is 7052 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Nieuwenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Nieuwenberg 15 en wat betekent dat?

De Nieuwenberg 15 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-08-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 8993.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Nieuwenberg 15?

De Nieuwenberg 15 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwenberg?

De wijk Nieuwenberg in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwenberg?