Eengezinswoning, tussenwoning Pieter Brueghelstraat 11 Roosendaal

Pieter Brueghelstraat 11, 4703 LV Roosendaal

86 m² Bouwjaar 1956 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Pieter Brueghelstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Roosendaal, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 144 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €182.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Pieter Brueghelstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Brueghelstraat 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
180.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
266.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.11 kg/m²

Tuin
Ja (59.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2115 Inwoners
1145 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1067 Woningvoorraad
€182.000 Gem. woningwaarde Ettingen
29% Koopwoningen
5.427 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Brueghelstraat 11

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Pieter Brueghelstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Brueghelstraat 11?

De prijsindicatie voor Pieter Brueghelstraat 11 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Ettingen is €182.000. Dat komt neer op circa €2.116 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Brueghelstraat 11 zich tot de wijk Ettingen?

Pieter Brueghelstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 86 m² in de wijk Ettingen. De buurt telt 1.067 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Brueghelstraat 11?

Pieter Brueghelstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ettingen, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pieter Brueghelstraat 11 vergeleken met de buurt?

Pieter Brueghelstraat 11 heeft 86 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Ettingen ligt de gemiddelde woningwaarde op €182.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Brueghelstraat 11 en wat betekent dat?

Pieter Brueghelstraat 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-07-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Brueghelstraat 11?

Pieter Brueghelstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Ettingen?

De wijk Ettingen in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €182.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ettingen?

Vanuit Pieter Brueghelstraat 11 in Ettingen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.