Streetview Jan Vermeerlaan 255 Roosendaal

Jan Vermeerlaan 255, 4703 KW Roosendaal

1593 m² Bouwjaar 1970

Jan Vermeerlaan 255 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 1593 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
1593 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jan Vermeerlaan 255

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Roosendaal

45 Inwoners
20 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
24 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Borchwerf-Zuid
79% Koopwoningen
144 Inwoners per km²

Locatie van Jan Vermeerlaan 255

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Jan Vermeerlaan 255

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Vermeerlaan 255?

De gemiddelde woningwaarde in Borchwerf-Zuid is €390.000. Dat komt neer op circa €245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Vermeerlaan 255 zich tot de wijk Borchwerf-Zuid?

Jan Vermeerlaan 255 is een woonhuis van 1593 m² in de wijk Borchwerf-Zuid. De buurt telt 24 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Vermeerlaan 255?

Jan Vermeerlaan 255 is een woonhuis in Borchwerf-Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan Vermeerlaan 255 vergeleken met de buurt?

Jan Vermeerlaan 255 heeft 1593 m² woonoppervlakte. In Borchwerf-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Borchwerf-Zuid?

De wijk Borchwerf-Zuid in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 45 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borchwerf-Zuid?

Vanuit Jan Vermeerlaan 255 in Borchwerf-Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Borchwerf-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Vermeerlaan 255: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Borchwerf-Zuid?

Recreatie nabij Borchwerf-Zuid: restaurant (0.8 km), cafe (1.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Jan Vermeerlaan 255?