Eengezinswoning, eindwoning Pater Damiaanstraat 14 Roosendaal

Pater Damiaanstraat 14, 4703 HB Roosendaal

109 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Pater Damiaanstraat 14 is een eengezinswoning, eindwoning in Roosendaal, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pater Damiaanstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pater Damiaanstraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2285 Inwoners
1185 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1126 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Scherpdeel
58% Koopwoningen
4.660 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pater Damiaanstraat 14

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Pater Damiaanstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Pater Damiaanstraat 14?

De prijsindicatie voor Pater Damiaanstraat 14 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Scherpdeel is €218.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pater Damiaanstraat 14 zich tot de wijk Scherpdeel?

Pater Damiaanstraat 14 is een eengezinswoning, eindwoning van 109 m² in de wijk Scherpdeel. De buurt telt 1.126 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pater Damiaanstraat 14?

Pater Damiaanstraat 14 is een eengezinswoning, eindwoning in Scherpdeel, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pater Damiaanstraat 14 vergeleken met de buurt?

Pater Damiaanstraat 14 heeft 109 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Scherpdeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pater Damiaanstraat 14 en wat betekent dat?

Pater Damiaanstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pater Damiaanstraat 14?

Pater Damiaanstraat 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Scherpdeel?

De wijk Scherpdeel in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scherpdeel?

Vanuit Pater Damiaanstraat 14 in Scherpdeel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.