Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 1045 m²
- Inhoud
- 775 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Kalsdonksestraat 180 B is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 1045 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kalsdonksestraat 180 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Spoorstraat-Van Coothlaan is €259.000. Dat komt neer op circa €1.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKalsdonksestraat 180 B is een woonhuis van 230 m² in de wijk Spoorstraat-Van Coothlaan. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.678 inwoners per km².
Kalsdonksestraat 180 B is een woonhuis in Spoorstraat-Van Coothlaan, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kalsdonksestraat 180 B heeft 230 m² woonoppervlakte en 775 m³ inhoud. Het perceel is 1045 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 58 m² per kamer. In Spoorstraat-Van Coothlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kalsdonksestraat 180 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Kalsdonksestraat 180 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Spoorstraat-Van Coothlaan in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kalsdonksestraat 180 B in Spoorstraat-Van Coothlaan bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.