Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 36 m²
- Inhoud
- 130 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €170.000 tot €220.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2026
Kalsdonksestraat 174 is een portiekflat (appartement) in Roosendaal, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kalsdonksestraat 174
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.7 kmWij hebben het genoegen u dit luxe appartement met eigen buitenruimte, eigen parkeerplaats en vrijstaande houten berging aan te bieden.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kalsdonksestraat 174 ligt rond €170.000 tot €220.000. De gemiddelde woningwaarde in Spoorstraat-Van Coothlaan is €259.000. Dat komt neer op circa €7.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKalsdonksestraat 174 is een portiekflat (appartement) van 36 m² in de wijk Spoorstraat-Van Coothlaan. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.678 inwoners per km².
Kalsdonksestraat 174 is een portiekflat (appartement) in Spoorstraat-Van Coothlaan, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kalsdonksestraat 174 heeft 36 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Spoorstraat-Van Coothlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kalsdonksestraat 174 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.9 kg/jaar.
Kalsdonksestraat 174 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Spoorstraat-Van Coothlaan in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kalsdonksestraat 174 in Spoorstraat-Van Coothlaan bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.