Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Inhoud
- 660 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Burgemeester Schoonheijtstraat 46 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 134 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Schoonheijtstraat 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.1 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Schoonheijtstraat 46 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €301.000. Dat komt neer op circa €1.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Schoonheijtstraat 46 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 526 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.887 inwoners per km².
Burgemeester Schoonheijtstraat 46 is een woonhuis in Stationsbuurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burgemeester Schoonheijtstraat 46 heeft 186 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Schoonheijtstraat 46 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.56 kg/jaar.
Burgemeester Schoonheijtstraat 46 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Stationsbuurt in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Burgemeester Schoonheijtstraat 46 in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.