Streetview Burgemeester Schoonheijtstraat 35 Roosendaal

Burgemeester Schoonheijtstraat 35, 4701 LS Roosendaal

150 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Burgemeester Schoonheijtstraat 35 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 190 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Schoonheijtstraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Schoonheijtstraat 35

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1065 Inwoners
600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
526 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Stationsbuurt
52% Koopwoningen
3.887 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Schoonheijtstraat 35

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Burgemeester Schoonheijtstraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Schoonheijtstraat 35?

De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €301.000. Dat komt neer op circa €2.007 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Schoonheijtstraat 35 zich tot de wijk Stationsbuurt?

Burgemeester Schoonheijtstraat 35 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 526 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.887 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Schoonheijtstraat 35?

Burgemeester Schoonheijtstraat 35 is een woonhuis in Stationsbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Schoonheijtstraat 35 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Schoonheijtstraat 35 heeft 150 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Schoonheijtstraat 35 en wat betekent dat?

Burgemeester Schoonheijtstraat 35 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Burgemeester Schoonheijtstraat 35?

Burgemeester Schoonheijtstraat 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stationsbuurt?

De wijk Stationsbuurt in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsbuurt?