Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Inhoud
- 970 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Molenstraat 136 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 205 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 136
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Centrum-Oud is €229.000. Dat komt neer op circa €1.075 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenstraat 136 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Centrum-Oud. De buurt telt 2.157 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.974 inwoners per km².
Molenstraat 136 is een woonhuis in Centrum-Oud, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Molenstraat 136 heeft 213 m² woonoppervlakte en 970 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Centrum-Oud ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molenstraat 136 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-04-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.51 kg/jaar.
Molenstraat 136 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Centrum-Oud in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Molenstraat 136 in Centrum-Oud bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenstraat 136: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.