Eengezinswoning, eindwoning Kasteel Horionstraat 8 Roermond

Kasteel Horionstraat 8, 6043 XX Roermond

155 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Kasteel Horionstraat 8 is een eengezinswoning, eindwoning in Roermond, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 400 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
400 m²
Inhoud
618 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kasteel Horionstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kasteel Horionstraat 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
128.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.8%
CO₂-emissie
27.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roermond

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Roermond

1985 Inwoners
845 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
841 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt
71% Koopwoningen
4.314 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kasteel Horionstraat 8

Vergelijkbare woningen in Roermond

Veelgestelde vragen over Kasteel Horionstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Kasteel Horionstraat 8?

De prijsindicatie voor Kasteel Horionstraat 8 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt is €250.000. Dat komt neer op circa €1.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kasteel Horionstraat 8 zich tot de wijk Kastelenbuurt?

Kasteel Horionstraat 8 is een eengezinswoning, eindwoning van 155 m² in de wijk Kastelenbuurt. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.314 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kasteel Horionstraat 8?

Kasteel Horionstraat 8 is een eengezinswoning, eindwoning in Kastelenbuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kasteel Horionstraat 8 vergeleken met de buurt?

Kasteel Horionstraat 8 heeft 155 m² woonoppervlakte en 618 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kastelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kasteel Horionstraat 8 en wat betekent dat?

Kasteel Horionstraat 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kasteel Horionstraat 8?

Kasteel Horionstraat 8 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt?

De wijk Kastelenbuurt in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt?