Streetview Kasteel Keverbergstraat 19 Roermond

Kasteel Keverbergstraat 19, 6043 HZ Roermond

107 m² Bouwjaar 1981 7 kamers 3 slaapkamers Label A

Kasteel Keverbergstraat 19 is een woonhuis in Roermond, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 280 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kasteel Keverbergstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kasteel Keverbergstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.8%
CO₂-emissie
25.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roermond

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Roermond

1985 Inwoners
845 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
841 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt
71% Koopwoningen
4.314 Inwoners per km²

Locatie van Kasteel Keverbergstraat 19

Vergelijkbare woningen in Roermond

Veelgestelde vragen over Kasteel Keverbergstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Kasteel Keverbergstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt is €250.000. Dat komt neer op circa €2.336 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kasteel Keverbergstraat 19 zich tot de wijk Kastelenbuurt?

Kasteel Keverbergstraat 19 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Kastelenbuurt. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.314 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kasteel Keverbergstraat 19?

Kasteel Keverbergstraat 19 is een woonhuis in Kastelenbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kasteel Keverbergstraat 19 vergeleken met de buurt?

Kasteel Keverbergstraat 19 heeft 107 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Kastelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kasteel Keverbergstraat 19 en wat betekent dat?

Kasteel Keverbergstraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kasteel Keverbergstraat 19?

Kasteel Keverbergstraat 19 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt?

De wijk Kastelenbuurt in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt?