Streetview Koningin Regentesselaan 129 Roermond

Koningin Regentesselaan 129, 6043 CL Roermond

72 m² Bouwjaar 1945 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Koningin Regentesselaan 129 is een woonhuis in Roermond, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
72 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Koningin Regentesselaan 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Regentesselaan 129

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
237.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
354.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roermond

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Roermond

4245 Inwoners
2205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2173 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Roermondse Veld
30% Koopwoningen
5.428 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Regentesselaan 129

Vergelijkbare woningen in Roermond

Veelgestelde vragen over Koningin Regentesselaan 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Regentesselaan 129?

De gemiddelde woningwaarde in Roermondse Veld is €216.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Regentesselaan 129 zich tot de wijk Roermondse Veld?

Koningin Regentesselaan 129 is een woonhuis van 72 m² in de wijk Roermondse Veld. De buurt telt 2.173 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.428 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Regentesselaan 129?

Koningin Regentesselaan 129 is een woonhuis in Roermondse Veld, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Regentesselaan 129 vergeleken met de buurt?

Koningin Regentesselaan 129 heeft 72 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Roermondse Veld ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Regentesselaan 129 en wat betekent dat?

Koningin Regentesselaan 129 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-01-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Regentesselaan 129?

Koningin Regentesselaan 129 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Roermondse Veld?

De wijk Roermondse Veld in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 4.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roermondse Veld?