2-onder-1-kapwoning Aan het Stichelen 12 Roermond

Aan het Stichelen 12, 6042 TE Roermond

115 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A++++

Aan het Stichelen 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Roermond, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 223 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
223 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Aan het Stichelen 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aan het Stichelen 12

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
75.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-2.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
102.1%
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, eco-bouw, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Roermond

2110 Inwoners
1095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1061 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Tegelarijeveld-Broekhin
34% Koopwoningen
3.663 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aan het Stichelen 12

Vergelijkbare woningen in Roermond

Veelgestelde vragen over Aan het Stichelen 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Aan het Stichelen 12?

De prijsindicatie voor Aan het Stichelen 12 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Tegelarijeveld-Broekhin is €222.000. Dat komt neer op circa €1.930 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aan het Stichelen 12 zich tot de wijk Tegelarijeveld-Broekhin?

Aan het Stichelen 12 is een 2-onder-1-kapwoning van 115 m² in de wijk Tegelarijeveld-Broekhin. De buurt telt 1.061 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aan het Stichelen 12?

Aan het Stichelen 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Tegelarijeveld-Broekhin, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Aan het Stichelen 12 vergeleken met de buurt?

Aan het Stichelen 12 heeft 115 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 223 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Tegelarijeveld-Broekhin ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aan het Stichelen 12 en wat betekent dat?

Aan het Stichelen 12 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-05-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aan het Stichelen 12?

Aan het Stichelen 12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 60 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tegelarijeveld-Broekhin?

De wijk Tegelarijeveld-Broekhin in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tegelarijeveld-Broekhin?