Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 427 m²
- Perceeloppervlakte
- 1621 m²
Wijershoflaan 51 is een woonhuis in Roermond, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 427 m² en een perceel van 1621 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wijershoflaan 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Wijershoflaan 51 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in De Wijher en omgeving is €551.000. Dat komt neer op circa €1.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWijershoflaan 51 is een woonhuis van 427 m² in de wijk De Wijher en omgeving. De buurt telt 300 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 827 inwoners per km².
Wijershoflaan 51 is een woonhuis in De Wijher en omgeving, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wijershoflaan 51 heeft 427 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1621 m². In De Wijher en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wijershoflaan 51 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Wijher en omgeving in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Wijershoflaan 51 in De Wijher en omgeving bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wijershoflaan 51: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.1 km.