Eengezinswoning, vrijstaande woning Dominicushof 8 Roermond

Dominicushof 8, 6042 NG Roermond

227 m² Bouwjaar 1981 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Dominicushof 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Roermond, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m², een perceel van 1030 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
1030 m²
Inhoud
1179 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dominicushof 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dominicushof 8

Tuin
Ja (406.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Roermond

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Roermond

3720 Inwoners
1760 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1788 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Kern Maasniel
63% Koopwoningen
3.760 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dominicushof 8

Vergelijkbare woningen in Roermond

Veelgestelde vragen over Dominicushof 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Dominicushof 8?

De prijsindicatie voor Dominicushof 8 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Maasniel is €294.000. Dat komt neer op circa €1.295 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dominicushof 8 zich tot de wijk Kern Maasniel?

Dominicushof 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 227 m² in de wijk Kern Maasniel. De buurt telt 1.788 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.760 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dominicushof 8?

Dominicushof 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kern Maasniel, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dominicushof 8 vergeleken met de buurt?

Dominicushof 8 heeft 227 m² woonoppervlakte en 1179 m³ inhoud. Het perceel is 1030 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kern Maasniel ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dominicushof 8 en wat betekent dat?

Dominicushof 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dominicushof 8?

Dominicushof 8 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 406 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Maasniel?

De wijk Kern Maasniel in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 3.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Maasniel?

Vanuit Dominicushof 8 in Kern Maasniel bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.