Streetview Maria Theresialaan 77 Roermond

Maria Theresialaan 77, 6042 AK Roermond

75 m² Bouwjaar 1958 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Maria Theresialaan 77 is een appartement in Roermond, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
268 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Maria Theresialaan 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maria Theresialaan 77

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roermond

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Roermond

1855 Inwoners
1025 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Vrijveld
40% Koopwoningen
3.843 Inwoners per km²

Locatie van Maria Theresialaan 77

Vergelijkbare woningen in Roermond

Veelgestelde vragen over Maria Theresialaan 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Maria Theresialaan 77?

De prijsindicatie voor Maria Theresialaan 77 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrijveld is €253.000. Dat komt neer op circa €3.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maria Theresialaan 77 zich tot de wijk Vrijveld?

Maria Theresialaan 77 is een appartement van 75 m² in de wijk Vrijveld. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maria Theresialaan 77?

Maria Theresialaan 77 is een appartement in Vrijveld, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Maria Theresialaan 77 vergeleken met de buurt?

Maria Theresialaan 77 heeft 75 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vrijveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maria Theresialaan 77 en wat betekent dat?

Maria Theresialaan 77 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maria Theresialaan 77?

Maria Theresialaan 77 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vrijveld?

De wijk Vrijveld in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 1.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrijveld?

Vanuit Maria Theresialaan 77 in Vrijveld bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 2 km.