Straatbeeld van Evenkamp 74 in Roermond

Evenkamp 74, 6041 PG Roermond

163 m² Bouwjaar 1969 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Evenkamp 74 is een twee-onder-een-kapwoning in Roermond, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 285 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
498 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Evenkamp 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Evenkamp 74

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
127.99 kWh/m²
CO₂-emissie
41.41 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Roer-Zuid

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1,2 km
Gezondheid

Huisarts

1,6 km
Vervoer

Treinstation

2,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,3 km
Gezondheid

Apotheek

1,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,7 km
Horeca

Restaurant

0,9 km
Horeca

Café

1,4 km
Cultuur

Bibliotheek

1,8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Roer-Zuid

Evenkamp 74 ligt in de buurt Roer-Zuid in Roermond. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.035 inwoners en 948 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 75% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 454.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,2 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.

2035 Inwoners
930 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
948 Woningvoorraad
€454.000 Gem. WOZ-waarde Roer-Zuid
75% Koopwoningen
1.700 Inwoners per km²

Locatie van Evenkamp 74

Vergelijkbare woningen in Roermond

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Roermond. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Evenkamp 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Evenkamp 74?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Roer-Zuid €454.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Evenkamp 74 zich tot de CBS-buurt Roer-Zuid?

Evenkamp 74 is een twee-onder-een-kapwoning van 163 m² in de CBS-buurt Roer-Zuid. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 948 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.700 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Evenkamp 74?

Evenkamp 74 is een twee-onder-een-kapwoning in Roer-Zuid, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Evenkamp 74 vergeleken met de buurt?

Evenkamp 74 heeft 163 m² woonoppervlakte en 498 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Roer-Zuid €454.000.

Wat is het energielabel van Evenkamp 74 en wat betekent dat?

Evenkamp 74 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-08-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.41 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Roer-Zuid?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Roer-Zuid in Roermond (Limburg) 2.035 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €454.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Roer-Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Roer-Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 2,3 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Roer-Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Roer-Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,7 km tot een ziekenhuis, 1,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 3,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Roer-Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Roer-Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een restaurant, 1,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Evenkamp 74?

Een woningrapport voor Evenkamp 74 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Roer-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Roermond presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars