Benedenwoning Achter de Oranjerie 9 Roermond

Achter de Oranjerie 9, 6041 JX Roermond

56 m² Bouwjaar 1977 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Achter de Oranjerie 9 is een benedenwoning in Roermond, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Achter de Oranjerie 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Achter de Oranjerie 9

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Roermond

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Roermond

5860 Inwoners
4050 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
4138 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Binnenstad
25% Koopwoningen
5.953 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Achter de Oranjerie 9

Vergelijkbare woningen in Roermond

Veelgestelde vragen over Achter de Oranjerie 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Achter de Oranjerie 9?

De prijsindicatie voor Achter de Oranjerie 9 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad is €250.000. Dat komt neer op circa €4.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achter de Oranjerie 9 zich tot de wijk Binnenstad?

Achter de Oranjerie 9 is een benedenwoning van 56 m² in de wijk Binnenstad. De buurt telt 4.138 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achter de Oranjerie 9?

Achter de Oranjerie 9 is een benedenwoning in Binnenstad, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Achter de Oranjerie 9 vergeleken met de buurt?

Achter de Oranjerie 9 heeft 56 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Achter de Oranjerie 9 en wat betekent dat?

Achter de Oranjerie 9 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-02-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Achter de Oranjerie 9?

Achter de Oranjerie 9 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad?

De wijk Binnenstad in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 5.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad?

Vanuit Achter de Oranjerie 9 in Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.