Streetview Populierenstraat 38 Roelofarendsveen

Populierenstraat 38, 2371 SE Roelofarendsveen

226 m² Bouwjaar 1965 Label B

Populierenstraat 38 is een woonhuis in Roelofarendsveen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 516 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
516 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Populierenstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenstraat 38

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roelofarendsveen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Roelofarendsveen

3760 Inwoners
1510 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1566 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Roelofarendsveen-Noord
53% Koopwoningen
6.026 Inwoners per km²

Locatie van Populierenstraat 38

Vergelijkbare woningen in Roelofarendsveen

Veelgestelde vragen over Populierenstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenstraat 38?

De gemiddelde woningwaarde in Roelofarendsveen-Noord is €393.000. Dat komt neer op circa €1.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenstraat 38 zich tot de wijk Roelofarendsveen-Noord?

Populierenstraat 38 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Roelofarendsveen-Noord. De buurt telt 1.566 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.026 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenstraat 38?

Populierenstraat 38 is een woonhuis in Roelofarendsveen-Noord, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Populierenstraat 38 vergeleken met de buurt?

Populierenstraat 38 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 516 m². In Roelofarendsveen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenstraat 38 en wat betekent dat?

Populierenstraat 38 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Roelofarendsveen-Noord?

De wijk Roelofarendsveen-Noord in Roelofarendsveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roelofarendsveen-Noord?

Vanuit Populierenstraat 38 in Roelofarendsveen-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.