Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Sotaweg 106 Roelofarendsveen

Sotaweg 106, 2371 GG Roelofarendsveen

142 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Sotaweg 106 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Roelofarendsveen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 248 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
248 m²
Inhoud
503 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sotaweg 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sotaweg 106

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (115.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roelofarendsveen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Roelofarendsveen

3760 Inwoners
1510 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1566 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Roelofarendsveen-Noord
53% Koopwoningen
6.026 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sotaweg 106

Vergelijkbare woningen in Roelofarendsveen

Veelgestelde vragen over Sotaweg 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Sotaweg 106?

De prijsindicatie voor Sotaweg 106 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Roelofarendsveen-Noord is €393.000. Dat komt neer op circa €2.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sotaweg 106 zich tot de wijk Roelofarendsveen-Noord?

Sotaweg 106 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 142 m² in de wijk Roelofarendsveen-Noord. De buurt telt 1.566 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.026 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sotaweg 106?

Sotaweg 106 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Roelofarendsveen-Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sotaweg 106 vergeleken met de buurt?

Sotaweg 106 heeft 142 m² woonoppervlakte en 503 m³ inhoud. Het perceel is 248 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Roelofarendsveen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sotaweg 106 en wat betekent dat?

Sotaweg 106 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sotaweg 106?

Sotaweg 106 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 115 m².

Hoe is de woningmarkt in Roelofarendsveen-Noord?

De wijk Roelofarendsveen-Noord in Roelofarendsveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roelofarendsveen-Noord?

Vanuit Sotaweg 106 in Roelofarendsveen-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.