Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Aukemastraat 1 Roden

Aukemastraat 1, 9301 CJ Roden

106 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Aukemastraat 1 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Roden, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 315 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Aukemastraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aukemastraat 1

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
242.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
355.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.4 kg/m²

Tuin
Ja (153.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

15 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.3 km

Buurtinformatie in Roden

7360 Inwoners
3605 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3820 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Roden
58% Koopwoningen
2.210 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aukemastraat 1

Vergelijkbare woningen in Roden

Veelgestelde vragen over Aukemastraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Aukemastraat 1?

De prijsindicatie voor Aukemastraat 1 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Roden is €297.000. Dat komt neer op circa €2.802 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aukemastraat 1 zich tot de wijk Roden?

Aukemastraat 1 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 106 m² in de wijk Roden. De buurt telt 3.820 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.210 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aukemastraat 1?

Aukemastraat 1 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Roden, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Aukemastraat 1 vergeleken met de buurt?

Aukemastraat 1 heeft 106 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Roden ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aukemastraat 1 en wat betekent dat?

Aukemastraat 1 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-01-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aukemastraat 1?

Aukemastraat 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 153 m².

Hoe is de woningmarkt in Roden?

De wijk Roden in Roden (Drenthe) kenmerkt zich door 7.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roden?

Vanuit Aukemastraat 1 in Roden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 1.1 km.