Streetview Vestahof 38 Rockanje

Vestahof 38, 3235 AZ Rockanje

50 m² Bouwjaar 1971 2 kamers Label C

Vestahof 38 is een appartement in Rockanje, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €727.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vestahof 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vestahof 38

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Rockanje

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

31.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Rockanje

680 Inwoners
340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
295 Woningvoorraad
€727.000 Gem. woningwaarde Stuifakker
85% Koopwoningen
272 Inwoners per km²

Locatie van Vestahof 38

Vergelijkbare woningen in Rockanje

Veelgestelde vragen over Vestahof 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Vestahof 38?

De prijsindicatie voor Vestahof 38 ligt rond €75.000 tot €100.000. De gemiddelde woningwaarde in Stuifakker is €727.000. Dat komt neer op circa €14.540 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vestahof 38 zich tot de wijk Stuifakker?

Vestahof 38 is een appartement van 50 m² in de wijk Stuifakker. De buurt telt 295 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 272 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vestahof 38?

Vestahof 38 is een appartement in Stuifakker, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vestahof 38 vergeleken met de buurt?

Vestahof 38 heeft 50 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Stuifakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €727.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vestahof 38 en wat betekent dat?

Vestahof 38 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Vestahof 38?

Vestahof 38 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Stuifakker?

De wijk Stuifakker in Rockanje (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €727.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stuifakker?

Vanuit Vestahof 38 in Stuifakker bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 31.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stuifakker?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vestahof 38: ziekenhuis op 9.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 8.1 km.