Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 736 m²
Lambrechtsenstraat 30 is een woonhuis in Ritthem, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 736 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lambrechtsenstraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
2.7 kmMiddelbare school
4.3 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
5.8 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
6.3 kmBioscoop
6.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ritthem is €323.000. Dat komt neer op circa €1.674 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLambrechtsenstraat 30 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Ritthem. De buurt telt 174 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.193 inwoners per km².
Lambrechtsenstraat 30 is een woonhuis in Ritthem, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Lambrechtsenstraat 30 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 736 m². In Ritthem ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ritthem in Ritthem (Zeeland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Lambrechtsenstraat 30 in Ritthem bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lambrechtsenstraat 30: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 4.3 km.
Recreatie nabij Ritthem: restaurant (2.5 km), cafe (3.3 km).
Een woningrapport voor Lambrechtsenstraat 30 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ritthem. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.