Streetview Oude Rijksweg 47 Rilland

Oude Rijksweg 47, 4411 NK Rilland

176 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 4 slaapkamers Label C

Oude Rijksweg 47 is een woonhuis in Rilland, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 2230 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
2230 m²
Kamers
4
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oude Rijksweg 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Rijksweg 47

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
214.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
42.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rilland

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

0.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

3.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

9.9 km
Cultuur

Bioscoop

17.8 km

Buurtinformatie in Rilland

170 Inwoners
65 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
67 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Rilland- Stationsbuurt
91% Koopwoningen
663 Inwoners per km²

Locatie van Oude Rijksweg 47

Vergelijkbare woningen in Rilland

Veelgestelde vragen over Oude Rijksweg 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Rijksweg 47?

De gemiddelde woningwaarde in Rilland- Stationsbuurt is €281.000. Dat komt neer op circa €1.597 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Rijksweg 47 zich tot de wijk Rilland- Stationsbuurt?

Oude Rijksweg 47 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Rilland- Stationsbuurt. De buurt telt 67 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Rijksweg 47?

Oude Rijksweg 47 is een woonhuis in Rilland- Stationsbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Rijksweg 47 vergeleken met de buurt?

Oude Rijksweg 47 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2230 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Rilland- Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Rijksweg 47 en wat betekent dat?

Oude Rijksweg 47 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Rijksweg 47?

Oude Rijksweg 47 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rilland- Stationsbuurt?

De wijk Rilland- Stationsbuurt in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rilland- Stationsbuurt?

Vanuit Oude Rijksweg 47 in Rilland- Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 0.2 km, snelwegoprit op 0.3 km.