Streetview Haltestraat 28 Rilland

Haltestraat 28, 4411 NG Rilland

370 m² Bouwjaar 1930

Haltestraat 28 is een woonhuis in Rilland, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 370 m² en een perceel van 1180 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
370 m²
Perceeloppervlakte
1180 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Haltestraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rilland

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

0.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

3.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

9.9 km
Cultuur

Bioscoop

17.8 km

Buurtinformatie in Rilland

170 Inwoners
65 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
67 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Rilland- Stationsbuurt
91% Koopwoningen
663 Inwoners per km²

Locatie van Haltestraat 28

Vergelijkbare woningen in Rilland

Veelgestelde vragen over Haltestraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Haltestraat 28?

De gemiddelde woningwaarde in Rilland- Stationsbuurt is €281.000. Dat komt neer op circa €759 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haltestraat 28 zich tot de wijk Rilland- Stationsbuurt?

Haltestraat 28 is een woonhuis van 370 m² in de wijk Rilland- Stationsbuurt. De buurt telt 67 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haltestraat 28?

Haltestraat 28 is een woonhuis in Rilland- Stationsbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haltestraat 28 vergeleken met de buurt?

Haltestraat 28 heeft 370 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1180 m². In Rilland- Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rilland- Stationsbuurt?

De wijk Rilland- Stationsbuurt in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rilland- Stationsbuurt?

Vanuit Haltestraat 28 in Rilland- Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 0.2 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rilland- Stationsbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haltestraat 28: ziekenhuis op 16.7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rilland- Stationsbuurt?

Recreatie nabij Rilland- Stationsbuurt: restaurant (3.7 km), cafe (1.7 km).