Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 1327 m²
Kapucijnenweg 3 A is een woonhuis in Rilland, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 1327 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kapucijnenweg 3 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
16.6 kmRestaurant
4.9 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
11.2 kmBioscoop
17.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rilland - Werfkampen is €324.000. Dat komt neer op circa €1.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKapucijnenweg 3 A is een woonhuis van 193 m² in de wijk Rilland - Werfkampen. De buurt telt 259 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.467 inwoners per km².
Kapucijnenweg 3 A is een woonhuis in Rilland - Werfkampen, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kapucijnenweg 3 A heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1327 m². In Rilland - Werfkampen ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kapucijnenweg 3 A heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.58 kg/jaar.
De wijk Rilland - Werfkampen in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kapucijnenweg 3 A in Rilland - Werfkampen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kapucijnenweg 3 A: ziekenhuis op 16.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.8 km.