Streetview Sint Felixstraat 32 Rilland

Sint Felixstraat 32, 4411 DC Rilland

142 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Sint Felixstraat 32 is een woonhuis in Rilland, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 518 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
518 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sint Felixstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Felixstraat 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rilland

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.6 km
Horeca

Restaurant

4.9 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

11.2 km
Cultuur

Bioscoop

17.9 km

Buurtinformatie in Rilland

715 Inwoners
300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
259 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Rilland - Werfkampen
86% Koopwoningen
2.467 Inwoners per km²

Locatie van Sint Felixstraat 32

Vergelijkbare woningen in Rilland

Veelgestelde vragen over Sint Felixstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Felixstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Rilland - Werfkampen is €324.000. Dat komt neer op circa €2.282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Felixstraat 32 zich tot de wijk Rilland - Werfkampen?

Sint Felixstraat 32 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Rilland - Werfkampen. De buurt telt 259 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.467 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Felixstraat 32?

Sint Felixstraat 32 is een woonhuis in Rilland - Werfkampen, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sint Felixstraat 32 vergeleken met de buurt?

Sint Felixstraat 32 heeft 142 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 518 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Rilland - Werfkampen ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Felixstraat 32 en wat betekent dat?

Sint Felixstraat 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-05-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Felixstraat 32?

Sint Felixstraat 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rilland - Werfkampen?

De wijk Rilland - Werfkampen in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rilland - Werfkampen?

Vanuit Sint Felixstraat 32 in Rilland - Werfkampen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.