Streetview Ouwerdingestraat 12 Rilland

Ouwerdingestraat 12, 4411 CG Rilland

95 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ouwerdingestraat 12 is een woonhuis in Rilland, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 204 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
204 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ouwerdingestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ouwerdingestraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.9
CO₂-emissie
5330.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rilland

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.9 km
Horeca

Restaurant

5.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

11.7 km
Cultuur

Bioscoop

17.1 km

Buurtinformatie in Rilland

1675 Inwoners
810 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
781 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Rilland - Kern
55% Koopwoningen
4.257 Inwoners per km²

Locatie van Ouwerdingestraat 12

Vergelijkbare woningen in Rilland

Veelgestelde vragen over Ouwerdingestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Ouwerdingestraat 12?

De prijsindicatie voor Ouwerdingestraat 12 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Rilland - Kern is €216.000. Dat komt neer op circa €2.274 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ouwerdingestraat 12 zich tot de wijk Rilland - Kern?

Ouwerdingestraat 12 is een woonhuis van 95 m² in de wijk Rilland - Kern. De buurt telt 781 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.257 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ouwerdingestraat 12?

Ouwerdingestraat 12 is een woonhuis in Rilland - Kern, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ouwerdingestraat 12 vergeleken met de buurt?

Ouwerdingestraat 12 heeft 95 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 204 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Rilland - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ouwerdingestraat 12 en wat betekent dat?

Ouwerdingestraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-02-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5330.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ouwerdingestraat 12?

Ouwerdingestraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rilland - Kern?

De wijk Rilland - Kern in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rilland - Kern?

Vanuit Ouwerdingestraat 12 in Rilland - Kern bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.