Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 380 m²
- Inhoud
- 455 m³
- Kamers
- 5
Duin en Kruidberg 1 is een woonhuis in Rijswijk, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 380 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €842.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duin en Kruidberg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.2 kmDe prijsindicatie voor Duin en Kruidberg 1 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Eikelenburg is €842.000. Dat komt neer op circa €4.811 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuin en Kruidberg 1 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Eikelenburg. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.017 inwoners per km².
Duin en Kruidberg 1 is een woonhuis in Eikelenburg, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Duin en Kruidberg 1 heeft 175 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 380 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Eikelenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €842.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Duin en Kruidberg 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Duin en Kruidberg 1 heeft 5 kamers.
De wijk Eikelenburg in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €842.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.
Vanuit Duin en Kruidberg 1 in Eikelenburg bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duin en Kruidberg 1: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.9 km.