Streetview John F. Kennedylaan 265 Rijswijk

John F. Kennedylaan 265, 2285 AJ Rijswijk

275 m² Bouwjaar 1971

John F. Kennedylaan 265 is een woonhuis in Rijswijk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 695 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
695 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor John F. Kennedylaan 265

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rijswijk

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Rijswijk

795 Inwoners
415 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
424 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Presidentenbuurt
45% Koopwoningen
7.293 Inwoners per km²

Locatie van John F. Kennedylaan 265

Vergelijkbare woningen in Rijswijk

Veelgestelde vragen over John F. Kennedylaan 265

Wat is de geschatte woningwaarde van John F. Kennedylaan 265?

De gemiddelde woningwaarde in Presidentenbuurt is €386.000. Dat komt neer op circa €1.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt John F. Kennedylaan 265 zich tot de wijk Presidentenbuurt?

John F. Kennedylaan 265 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Presidentenbuurt. De buurt telt 424 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op John F. Kennedylaan 265?

John F. Kennedylaan 265 is een woonhuis in Presidentenbuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is John F. Kennedylaan 265 vergeleken met de buurt?

John F. Kennedylaan 265 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 695 m². In Presidentenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Presidentenbuurt?

De wijk Presidentenbuurt in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Presidentenbuurt?

Vanuit John F. Kennedylaan 265 in Presidentenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Presidentenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van John F. Kennedylaan 265: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Presidentenbuurt?

Recreatie nabij Presidentenbuurt: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).