Galerijflat Huis te Landelaan 424 F405 Rijswijk

Huis te Landelaan 424 F405, 2283 VH Rijswijk

105 m² Bouwjaar 2003 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Huis te Landelaan 424 F405 is een galerijflat in Rijswijk, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Huis te Landelaan 424 F405

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huis te Landelaan 424 F405

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijswijk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rijswijk

1595 Inwoners
940 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Stationskwartier
44% Koopwoningen
8.667 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Huis te Landelaan 424 F405

Vergelijkbare woningen in Rijswijk

Veelgestelde vragen over Huis te Landelaan 424 F405

Wat is de geschatte woningwaarde van Huis te Landelaan 424 F405?

De prijsindicatie voor Huis te Landelaan 424 F405 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationskwartier is €294.000. Dat komt neer op circa €2.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huis te Landelaan 424 F405 zich tot de wijk Stationskwartier?

Huis te Landelaan 424 F405 is een galerijflat van 105 m² in de wijk Stationskwartier. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.667 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huis te Landelaan 424 F405?

Huis te Landelaan 424 F405 is een galerijflat in Stationskwartier, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Huis te Landelaan 424 F405 vergeleken met de buurt?

Huis te Landelaan 424 F405 heeft 105 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Stationskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huis te Landelaan 424 F405 en wat betekent dat?

Huis te Landelaan 424 F405 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huis te Landelaan 424 F405?

Huis te Landelaan 424 F405 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Stationskwartier?

De wijk Stationskwartier in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationskwartier?