Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Frans Halskade 205 Rijswijk

Frans Halskade 205, 2282 TX Rijswijk

94 m² Bouwjaar 1953 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Frans Halskade 205 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Rijswijk, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Frans Halskade 205

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frans Halskade 205

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.49 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rijswijk

3755 Inwoners
2125 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2206 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Rembrandtkwartier
51% Koopwoningen
10.105 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frans Halskade 205

Vergelijkbare woningen in Rijswijk

Veelgestelde vragen over Frans Halskade 205

Wat is de geschatte woningwaarde van Frans Halskade 205?

De prijsindicatie voor Frans Halskade 205 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtkwartier is €264.000. Dat komt neer op circa €2.809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frans Halskade 205 zich tot de wijk Rembrandtkwartier?

Frans Halskade 205 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 94 m² in de wijk Rembrandtkwartier. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.105 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frans Halskade 205?

Frans Halskade 205 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Rembrandtkwartier, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Frans Halskade 205 vergeleken met de buurt?

Frans Halskade 205 heeft 94 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Rembrandtkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frans Halskade 205 en wat betekent dat?

Frans Halskade 205 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frans Halskade 205?

Frans Halskade 205 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtkwartier?

De wijk Rembrandtkwartier in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtkwartier?

Vanuit Frans Halskade 205 in Rembrandtkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.