Streetview Lijsterbeslaan 129 Rijswijk

Lijsterbeslaan 129, 2282 LK Rijswijk

103 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Lijsterbeslaan 129 is een appartement in Rijswijk, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lijsterbeslaan 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijsterbeslaan 129

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
150.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
299.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijswijk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Rijswijk

3065 Inwoners
1485 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1534 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt
62% Koopwoningen
10.047 Inwoners per km²

Locatie van Lijsterbeslaan 129

Vergelijkbare woningen in Rijswijk

Veelgestelde vragen over Lijsterbeslaan 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijsterbeslaan 129?

De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €363.000. Dat komt neer op circa €3.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijsterbeslaan 129 zich tot de wijk Bomenbuurt?

Lijsterbeslaan 129 is een appartement van 103 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 1.534 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.047 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijsterbeslaan 129?

Lijsterbeslaan 129 is een appartement in Bomenbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lijsterbeslaan 129 vergeleken met de buurt?

Lijsterbeslaan 129 heeft 103 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijsterbeslaan 129 en wat betekent dat?

Lijsterbeslaan 129 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-05-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijsterbeslaan 129?

Lijsterbeslaan 129 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt?

De wijk Bomenbuurt in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Vanuit Lijsterbeslaan 129 in Bomenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.