Bovenwoning Verhagen Metmanstraat 37 Rijswijk

Verhagen Metmanstraat 37, 2282 GL Rijswijk

80 m² Bouwjaar 1921 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Verhagen Metmanstraat 37 is een bovenwoning in Rijswijk, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
291 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Verhagen Metmanstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verhagen Metmanstraat 37

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Rijswijk

3065 Inwoners
1485 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1534 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt
62% Koopwoningen
10.047 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verhagen Metmanstraat 37

Vergelijkbare woningen in Rijswijk

Veelgestelde vragen over Verhagen Metmanstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Verhagen Metmanstraat 37?

De prijsindicatie voor Verhagen Metmanstraat 37 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €363.000. Dat komt neer op circa €4.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verhagen Metmanstraat 37 zich tot de wijk Bomenbuurt?

Verhagen Metmanstraat 37 is een bovenwoning van 80 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 1.534 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.047 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verhagen Metmanstraat 37?

Verhagen Metmanstraat 37 is een bovenwoning in Bomenbuurt, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verhagen Metmanstraat 37 vergeleken met de buurt?

Verhagen Metmanstraat 37 heeft 80 m² woonoppervlakte en 291 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verhagen Metmanstraat 37 en wat betekent dat?

Verhagen Metmanstraat 37 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-01-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verhagen Metmanstraat 37?

Verhagen Metmanstraat 37 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt?

De wijk Bomenbuurt in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Vanuit Verhagen Metmanstraat 37 in Bomenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.