Streetview Waldeck Pyrmontlaan 24 Rijswijk

Waldeck Pyrmontlaan 24, 2281 VL Rijswijk

116 m² Bouwjaar 1919 Label C

Waldeck Pyrmontlaan 24 is een appartement in Rijswijk, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
116 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Waldeck Pyrmontlaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waldeck Pyrmontlaan 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
179.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijswijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rijswijk

2505 Inwoners
1035 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1022 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Leeuwendaal
90% Koopwoningen
9.331 Inwoners per km²

Locatie van Waldeck Pyrmontlaan 24

Vergelijkbare woningen in Rijswijk

Veelgestelde vragen over Waldeck Pyrmontlaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Waldeck Pyrmontlaan 24?

De gemiddelde woningwaarde in Leeuwendaal is €631.000. Dat komt neer op circa €5.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waldeck Pyrmontlaan 24 zich tot de wijk Leeuwendaal?

Waldeck Pyrmontlaan 24 is een appartement van 116 m² in de wijk Leeuwendaal. De buurt telt 1.022 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.331 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waldeck Pyrmontlaan 24?

Waldeck Pyrmontlaan 24 is een appartement in Leeuwendaal, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waldeck Pyrmontlaan 24 vergeleken met de buurt?

Waldeck Pyrmontlaan 24 heeft 116 m² woonoppervlakte. In Leeuwendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waldeck Pyrmontlaan 24 en wat betekent dat?

Waldeck Pyrmontlaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.49 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leeuwendaal?

De wijk Leeuwendaal in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leeuwendaal?

Vanuit Waldeck Pyrmontlaan 24 in Leeuwendaal bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leeuwendaal?