Streetview Koninginnelaan 58 Rijswijk

Koninginnelaan 58, 2281 HG Rijswijk

195 m² Bouwjaar 1910 Label C

Koninginnelaan 58 is een woonhuis in Rijswijk, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 190 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
190 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Koninginnelaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginnelaan 58

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.7%
CO₂-emissie
36.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijswijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rijswijk

2505 Inwoners
1035 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1022 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Leeuwendaal
90% Koopwoningen
9.331 Inwoners per km²

Locatie van Koninginnelaan 58

Vergelijkbare woningen in Rijswijk

Veelgestelde vragen over Koninginnelaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginnelaan 58?

De gemiddelde woningwaarde in Leeuwendaal is €631.000. Dat komt neer op circa €3.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginnelaan 58 zich tot de wijk Leeuwendaal?

Koninginnelaan 58 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Leeuwendaal. De buurt telt 1.022 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.331 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginnelaan 58?

Koninginnelaan 58 is een woonhuis in Leeuwendaal, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninginnelaan 58 vergeleken met de buurt?

Koninginnelaan 58 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 190 m². In Leeuwendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginnelaan 58 en wat betekent dat?

Koninginnelaan 58 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leeuwendaal?

De wijk Leeuwendaal in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leeuwendaal?

Vanuit Koninginnelaan 58 in Leeuwendaal bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leeuwendaal?