Eengezinswoning, vrijstaande woning Prins Frederik Hendrikstraat 4 Rijssen

Prins Frederik Hendrikstraat 4, 7462 GC Rijssen

114 m² Bouwjaar 1995 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Prins Frederik Hendrikstraat 4 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Rijssen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 347 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
347 m²
Inhoud
578 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Prins Frederik Hendrikstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Frederik Hendrikstraat 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.3 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rijssen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Rijssen

1865 Inwoners
750 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
782 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde De Welle
54% Koopwoningen
6.008 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Frederik Hendrikstraat 4

Vergelijkbare woningen in Rijssen

Veelgestelde vragen over Prins Frederik Hendrikstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Frederik Hendrikstraat 4?

De prijsindicatie voor Prins Frederik Hendrikstraat 4 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in De Welle is €273.000. Dat komt neer op circa €2.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Frederik Hendrikstraat 4 zich tot de wijk De Welle?

Prins Frederik Hendrikstraat 4 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 114 m² in de wijk De Welle. De buurt telt 782 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.008 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Frederik Hendrikstraat 4?

Prins Frederik Hendrikstraat 4 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in De Welle, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prins Frederik Hendrikstraat 4 vergeleken met de buurt?

Prins Frederik Hendrikstraat 4 heeft 114 m² woonoppervlakte en 578 m³ inhoud. Het perceel is 347 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In De Welle ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Frederik Hendrikstraat 4 en wat betekent dat?

Prins Frederik Hendrikstraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Frederik Hendrikstraat 4?

Prins Frederik Hendrikstraat 4 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Welle?

De wijk De Welle in Rijssen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.