Streetview Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 Rijssen

Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4, 7461 ZT Rijssen

206 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 is een woonhuis in Rijssen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 684 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
684 m²
Inhoud
874 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijssen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Rijssen

3430 Inwoners
1245 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1251 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Plan Zuid
56% Koopwoningen
6.227 Inwoners per km²

Locatie van Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4

Vergelijkbare woningen in Rijssen

Veelgestelde vragen over Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4?

De prijsindicatie voor Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Plan Zuid is €307.000. Dat komt neer op circa €1.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 zich tot de wijk Plan Zuid?

Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Plan Zuid. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4?

Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 is een woonhuis in Plan Zuid, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 vergeleken met de buurt?

Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 heeft 206 m² woonoppervlakte en 874 m³ inhoud. Het perceel is 684 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Plan Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 en wat betekent dat?

Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-01-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4?

Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 4 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Plan Zuid?

De wijk Plan Zuid in Rijssen (Overijssel) kenmerkt zich door 3.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.