Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 114 m²
- Inhoud
- 435 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Piet Lanserhof 53 is een woonhuis in Rijsenhout, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Piet Lanserhof 53
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijsenhout Zuid is €476.000. Dat komt neer op circa €4.068 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPiet Lanserhof 53 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Rijsenhout Zuid. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.637 inwoners per km².
Piet Lanserhof 53 is een woonhuis in Rijsenhout Zuid, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Piet Lanserhof 53 heeft 117 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rijsenhout Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Piet Lanserhof 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2174.79 kg/jaar.
Piet Lanserhof 53 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Rijsenhout Zuid in Rijsenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Piet Lanserhof 53 in Rijsenhout Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Piet Lanserhof 53: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 5.7 km.