Streetview Rijshornstraat 114 Rijsenhout

Rijshornstraat 114, 1435 HJ Rijsenhout

264 m² Bouwjaar 1996 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Rijshornstraat 114 is een woonhuis in Rijsenhout, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m², een perceel van 3000 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
264 m²
Perceeloppervlakte
3000 m²
Inhoud
1030 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rijshornstraat 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijshornstraat 114

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijsenhout

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Rijsenhout

825 Inwoners
380 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
256 Woningvoorraad
€624.000 Gem. woningwaarde Rijsenhout Omgeving
81% Koopwoningen
123 Inwoners per km²

Locatie van Rijshornstraat 114

Vergelijkbare woningen in Rijsenhout

Veelgestelde vragen over Rijshornstraat 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijshornstraat 114?

De gemiddelde woningwaarde in Rijsenhout Omgeving is €624.000. Dat komt neer op circa €2.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijshornstraat 114 zich tot de wijk Rijsenhout Omgeving?

Rijshornstraat 114 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Rijsenhout Omgeving. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijshornstraat 114?

Rijshornstraat 114 is een woonhuis in Rijsenhout Omgeving, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rijshornstraat 114 vergeleken met de buurt?

Rijshornstraat 114 heeft 264 m² woonoppervlakte en 1030 m³ inhoud. Het perceel is 3000 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Rijsenhout Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijshornstraat 114 en wat betekent dat?

Rijshornstraat 114 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-06-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijshornstraat 114?

Rijshornstraat 114 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijsenhout Omgeving?

De wijk Rijsenhout Omgeving in Rijsenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €624.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijsenhout Omgeving?

Vanuit Rijshornstraat 114 in Rijsenhout Omgeving bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.