Streetview Fort Oranjestraat 10 Rijsbergen

Fort Oranjestraat 10, 4891 SK Rijsbergen

211 m² Bouwjaar 1987

Fort Oranjestraat 10 is een woonhuis in Rijsbergen, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m² en een perceel van 810 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
211 m²
Perceeloppervlakte
810 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Fort Oranjestraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rijsbergen

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Rijsbergen

1210 Inwoners
505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
466 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Westen
85% Koopwoningen
64 Inwoners per km²

Locatie van Fort Oranjestraat 10

Vergelijkbare woningen in Rijsbergen

Veelgestelde vragen over Fort Oranjestraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Fort Oranjestraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Westen is €581.000. Dat komt neer op circa €2.754 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fort Oranjestraat 10 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Westen?

Fort Oranjestraat 10 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Verspreide huizen in het Westen. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fort Oranjestraat 10?

Fort Oranjestraat 10 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Westen, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Fort Oranjestraat 10 vergeleken met de buurt?

Fort Oranjestraat 10 heeft 211 m² woonoppervlakte. Het perceel is 810 m². In Verspreide huizen in het Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Westen?

De wijk Verspreide huizen in het Westen in Rijsbergen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Westen?

Vanuit Fort Oranjestraat 10 in Verspreide huizen in het Westen bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Westen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Fort Oranjestraat 10: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 5.7 km.