Eengezinswoning, tussenwoning Goudenregenplantsoen 16 Rijnsburg

Goudenregenplantsoen 16, 2231 ZC Rijnsburg

104 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Goudenregenplantsoen 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rijnsburg, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Goudenregenplantsoen 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudenregenplantsoen 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.37 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1680 Inwoners
650 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Frederiksoord-Zuid
66% Koopwoningen
6.343 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Goudenregenplantsoen 16

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Goudenregenplantsoen 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudenregenplantsoen 16?

De prijsindicatie voor Goudenregenplantsoen 16 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederiksoord-Zuid is €452.000. Dat komt neer op circa €4.346 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudenregenplantsoen 16 zich tot de wijk Frederiksoord-Zuid?

Goudenregenplantsoen 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 104 m² in de wijk Frederiksoord-Zuid. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.343 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudenregenplantsoen 16?

Goudenregenplantsoen 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Frederiksoord-Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Goudenregenplantsoen 16 vergeleken met de buurt?

Goudenregenplantsoen 16 heeft 104 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Frederiksoord-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudenregenplantsoen 16 en wat betekent dat?

Goudenregenplantsoen 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-06-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudenregenplantsoen 16?

Goudenregenplantsoen 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Frederiksoord-Zuid?

De wijk Frederiksoord-Zuid in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederiksoord-Zuid?