Eengezinswoning, hoekwoning Eikenlaan 16 Rijnsburg

Eikenlaan 16, 2231 XX Rijnsburg

109 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Eikenlaan 16 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rijnsburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 270 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
408 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Eikenlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eikenlaan 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.15 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1680 Inwoners
650 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Frederiksoord-Zuid
66% Koopwoningen
6.343 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eikenlaan 16

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Eikenlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Eikenlaan 16?

De prijsindicatie voor Eikenlaan 16 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederiksoord-Zuid is €452.000. Dat komt neer op circa €4.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eikenlaan 16 zich tot de wijk Frederiksoord-Zuid?

Eikenlaan 16 is een eengezinswoning, hoekwoning van 109 m² in de wijk Frederiksoord-Zuid. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.343 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eikenlaan 16?

Eikenlaan 16 is een eengezinswoning, hoekwoning in Frederiksoord-Zuid, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Eikenlaan 16 vergeleken met de buurt?

Eikenlaan 16 heeft 109 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Frederiksoord-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eikenlaan 16 en wat betekent dat?

Eikenlaan 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eikenlaan 16?

Eikenlaan 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Frederiksoord-Zuid?

De wijk Frederiksoord-Zuid in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederiksoord-Zuid?

Vanuit Eikenlaan 16 in Frederiksoord-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.